poslat sms zdarma

 

 

Poslat SMS ZDARMA na PoslatSMS.NETO2

Poslat SMS zdarma na mobilního operátora O2 - 1188.

Neváhejte využít
SMS zdarma. SMS Brána.

SMS ZDARMA

T - Mobile

Poslat SMS zdarma na
mobilního operátora T - Mobile.

Neváhejte využít
SMS zdarma. SMS brána.

SMS ZDARMA

Vodafone

Poslat SMS zdarma na mobilního operátora Vodafone.

Neváhejte využít
SMS zdarma. SMS brána.

SMS ZDARMA


 

Poslatsms zdarma

0

Vítejte na stránkách poslatSMS.net, jestliže jste hledaly web ze kterého jdou posílat esemesky zdarma jste tu správně. Na našich internetových stránkách PoslatSMS.net si můžete vybrat přes jakou SMS bránu budete posílat SMS zdarma.

Poslatsms

, 8. května 2013
hodnocení: 4/ 5
Pokud chcete opravdu spolehlivě a bezpečně poslat sms zdarma. Doporučujeme vždy použít naše stránky poslatsms.net

Podporujeme SMS bránu mobilních operátorů O2, T - Mobile a Vodafone. SMS zprávy od mobilních operátorů jsou vždy doručeny. Bezplatné posílání SMS zpráv na T - Mobile, O2 a Vodafone. SMS brána je dostupná všem uživatelům internetu neomezeně, zdarma a bezpečně.

Velikost SMS zpráv

SMS má obvykle 160 znaků. Tato velikost je výsledkem standardu GSM, který stanovuje, že pro text SMS je povoleno celkem 1120 bitů na jednu SMS, což je 140 bytů. Jelikož se standardně používá 7-bitové kódování, "ušetří" se na 140 bytech 20 znaků navíc, tedy celkem 160 znaků. Jako znaková sada se používá 7 bitová znaková sada GSM_03.38. Pro znaky, které nejsou obsaženy ve standardu ASCII (například české znaky s diakritikou), se používá 16 bitové kódování UCS-2, v takovém případě se do jedné SMS zprávy vejde pouze 70 znaků.

Moderní mobilní telefony podporují možnost dlouhých SMS zpráv, což je vlastně několik „normálních“ zpráv tvářící se jako jedna. Díky tomu, že informace o jednotlivých fragmentech dlouhé SMS zprávy je třeba zapsat do hlavičky (UDH - User Data Header), je délka textu jednoho fragmentu spojovatelné zprávy omezena na 153 znaků (při 7-bitovém kódování). Dlouhé SMS se mohou skládat v principu z maximálně 255 fragmentů, mobilní zařízení v praxi však podporují zhruba 6-8 fragmetů.

Využití SMS v Česku

Krátké textové SMS zprávy se využívají pro zasílání informací a vzájemné dorozumívání mezi uživateli mobilních sítí GSM. Telekomunikační operátor Telefónica O2 také umožňuje zasílání SMS z pevné linky na mobilní telefon. Je rovněž možné zaslat SMS na pevnou linku. V takovém případě je SMS strojovým hlasem dvakrát přečtena, pokud má uživatel klasickou pevnou linku. Na nových telefonech s displejem se SMS zobrazuje klasicky.

SMS zprávy jsou využívány jako součást mobilního marketingu na podporu výrobků, služeb a dalších komerčních aktivit (pod jménem Premium Rate SMS, zkráceně PR SMS). Pomocí krátkých textových zpráv je možné hlasovat v soutěžích či dostávat informace a zpravodajství. Interaktivní aplikace v těchto případech umožňují komunikaci on-line.

Výsledky hlasování je možné zobrazit okamžitě. Soutěžní SMS ze strany zákazníků se zasílají na klasické mobilní číslo s přijímací GSM bránou anebo na číslo společné pro všechny operátory. Toto číslo je ve tvaru 90Y YY XX, kde XX určuje cenu SMS v korunách včetně DPH a YYY jednoznačně určuje poskytovatele služby.

SMS brány

Mobilní operátoři poskytují svým zákazníkům možnost zaslat bezplatně omezenou či neomezenou textovou SMS zprávu do své vlastní sítě. Tato služba je přístupná ze stránek mobilního operátora. Dříve bylo v ČR zasílání SMS zpráv z bran mobilních operátorů omezené jenom počtem znaků. Později svojí SMS bránu omezil operátor Eurotel (nyní O2). Umožňuje poslat SMS zdarma o délce 60 znaků.

U mobilního operátora T-Mobile je SMS brána veřejně dostupná, nachází se na internetovém portálu t-mobile.cz. Mobilní operátor Vodafone nabízí poslání SMS do své sítě zdarma všem bez omezení. Lze využít služeb dalších internetových SMS bran, které odesílají SMS zdarma do všech sítí v ČR, někdy je ovšem nutná registrace. V souvislosti s SMS branami i komerčním posláním SMS existuje riziko spamu.

V České republice řeší tuto problematiku zákon o některých službách informační společnosti. Pro zaslání obchodního sdělení pomocí SMS je vyžadován prokazatelný souhlas příjemce. Pokud subjekt prokazatelný souhlas nevlastní, je zasílání obchodních zpráv zakázáno....článek poskytl serwer - http://cs.wikipedia.org

Právě přítomno: jeden host a žádný člen